povídání nejen o lyžování
Zimní dovolená

Civetta – Alleghe – nová nabídka

Alleghe - residence Edelweiss

Civetta – známé lyžařské středisko v blízkosti ještě známějšího lyžařského okruhu Sella Ronda. A zde je městečko, které se jmenuje Alleghe, které leží na břehu stejnojmenného jezera.

Od letošní zimní sezony rozšiřujeme naší nabídku ubytování v této oblasti. Všichni zájemci o lyžování v Civettě si nyní mohou vybrat.

Bydlení v malebné vesničce Zoldo Alto a nebo v městečku Alleghe.

Každé má své výhody. Výhodou bydlení v Alleghe je, že je to přeci jenom výrazně blíže pod nejvyšší horu Dolomit, pod Marmoladu, což je již téměř nástupní místo na okruh Sella Ronda.

Naše nabídka zde nyní obsahuje tyto residence.

Residence REGINA

Jednu větší, která leží přímo u hlavní silnice a tedy i u skibus a je ideální např. pro větší skupinu. Jmenuje se Regina a nabízí asi 15 apartmánů – od apartmánu bilo pro 4 osoby až po velké mezonetové apartmány trilo pro 7 osob.

Residence Edelweiss

Menší residence Edelweiss leží na druhém břehu jezera a na lyžování je to přeci jenom trošku dále. Tato residence je vhodná pro ty, kteří na lyžování dojíždí autem a jedou buď do Civetty či až pod Marmaledu či rovnou do Arabby. Jedná se luxusní a velmi hezké apartmány, které jsou určeny jak pro zimní, tak i pro letní rekreaci. Velkou výhodou je vedle luxusního a pohodlného ubytování i krásný výhled a klid.

Residence Al Moro

Residence Al Moro neleží přímo v Alleghe, ale v sousední obci. Mezi Marmoladou a Civettou, respektive Alleghe.  Jedná se o ideální výchozí místo, když máte zájem střídat lyžařské areály. Jeden den Civetta, druhý Marmolada, třetí pak celá Sella Ronda.

Věříme, že naše rozšířená nabídka zaujme všechny zájemce o lyžování v Dolomitech, v těchto krásných horách, které jsou zapsané na seznamu UNESCO, jako přírodní památky.