povídání nejen o lyžování
Lignano - plážový volejbal

Sport. Kouzelné to slovíčko.

Máme rádi sport. Máme slovo “sport” i v našem názvu. Jsme přeci Blue SPORT.

Jsme moc rádi, že sport je s námi od malička, že stále ještě můžeme sportovat, že naše děti sportují, že sport je nedílnou součástí našich životů.

Jsme moc rádi, že máme kolem sebe tolik lidí, kteří mají sport také rádi, kteří milují pobyt na sportovištích či v přírodě, lidi, kteří tráví dovolené sportem, cestují na sportovní dovolenou s partou přátel.

Je skvělé, že máme klienty, kterým je hodně přes 60 a stále s námi jezdí sportovat, je úžasné, že máme čím dál více klientů, kteří berou sebou na sportovní dovolené úplně maličkaté děti, které již od mládí vidí, že existuje něco, čemu se říká sport.

Je jedno, zda jde o sport vrcholový či zcela amatérský. Sport je prostě pohyb, zdravý či možná nezdravý, pohyb. Existuje mnoho sloganů, které však říkají jedno a to samé – máme rádi sport, máme radost s pohybu.

Sport sdružuje. Sport podporuje partu, zdravou soutěživost. Při sportu ze sebe dostaneme ty špatné emoce.

A proto

PODPORUJEME SPORT – plážový volejbal

Mezi naše nejoblíbenější sportovní aktivity patří lyžování, to sjezdové, ale čím dál častěji i to běžecké. Nicméně od mládí naše srdce tíhnou k volejbalu a od té doby co volejbalu vyrostl i mladší bráška, plážový volejbal, tak pak tomuto sportu.

Kdo ho zkusil, tak si ho jistě zamiloval stejně jako my.

Kdo jste si ho nezkusil? Tak šup, šup, ať už jste na písku.

Plážovému volejbalu se věnujeme aktivně, velmi aktivně a i pasivně – sledujeme ho v tv či když je to možné i naživo.

S plážovým volejbalem je spojena i jedna z našich dlouhodobě úspěšných aktivit – pobyty s plážovým volejbalem v italském Lignanu. A tam právě vznikla myšlenka, že podporujeme mladé beachvolejbalisty či beachvolejbalistky. Prostě nadšence do tohoto sportu.

Nabízíme zvýhodněné pobyty pro mládež, která se věnuje plážovému volejbalu. Stačí nás kontaktovat. Zajistíme možnost každodenního trénovaní, týden nepřetržitě na písku, na pořádném plážovém písku. Kdo jednou viděl, jak se děti dokáží po týdnu na pláži zlepšit, ten už nevěří na jiné tréninky :-).

Podporujeme i dospělé účastníky, takové kteří dělají tento sport krásnějším – děvčata, která pracují, jejichž životní cíle jsou již jinde, ale přesto chtějí hrát a jsou v tomto sportu dobré.

Děkujeme vám všem, našim klientům, že i díky vám můžeme tento hezký sport podporovat.