povídání nejen o lyžování
BlueSport.cz

Cestovní kancelář BlueSport.cz je na trhu od roku 1995 a od roku 2000 se zaměřuje pouze na lyžařské pobyty a italských a rakouských horách a v létě pak na dovolenou v italském letním středisku Lignano. V Lignanu od stejného roku organizuje i sportovní pobyty – pobyty s plážovým volejbalem.

Často se nás lidé ptají, čím se lišíme od konkurence, proč si koupit pobyt právě u nás. Na to se velmi těžko odpovídá. Ale za ty roky máme již připravenu odpověď, je to citát jednoho z našich prvních a stálých klientů.

Nebudu riskovat s nějakou anonymní cestovkou, Vás jsem viděl, viděl jsem kde bydlíte, Vaše děti, Vašeho psa, … to je pro mě více než nějaké pojištění.

A za nás můžeme dodat pouze – děkujeme, moc si takovéto důvěry vážíme a děláme stále maximum, abychom tuto Vaši důvěru nikdy nezklamali.

BlueSport.cz je rodinná firma, rodinná cestovní kancelář. Děláme vše tak, jak bychom chtěli, aby se to líbilo i nám. Nabízíme místa, která sami známe, kde jsme byli, bydleli, lyžovali, … kde se nám líbilo. Nenabízíme nic co bychom sami neznali. Odmítli jsme za ty roky spoustu nabídek, které jsou sice levné a možná i na výborném místě, ale my bychom tam nikdy nechtěli bydlet. Pravidelně všechny apartmány i hotely procházíme, ptáme se klientů na jejich zkušenosti a ubytování a kde nebylo někdy něco správně z naší nabídky vyřazujeme.

Věříme, že i Vy s námi někam pocestujete.

Naši nabídku naleznete na stránce www.bluesport.cz, provozujeme však mnoho dalších webů – o jednotlivých střediscích, o našich akcích, …