povídání nejen o lyžování
Lyžování

Hotel Sporting v Passo Tonale – kategorie *** superior

Hotel Sporting Passo Tonale

Přímo na svahu, kousíček od sjezdovek a nástupních stanic lanovek stojí v Passo Tonale hotel Sporting.

Hotel Sporting Passo Tonale je zařazen do kategorie 3* superior.

Užívat upřesnění “superior” si tento hotel v každém případě může hrdě dovolit. Hotely srovnatelné kvality se běžně řadí do kategorie 4*. Nicméně ani čtyřhvězdičkové hotely často nemají to, čím se hotel Sporting tak pyšní – obrovské wellness centrum s bazénem.

Hotel Sporting Passo Tonale

Hotel Sporting Passo Tonale

Na našich stránkách jsme právě aktualizovali fotogalerii z hotelu Sporting, takže Vás srdečně zveme na prohlídku tohoto krásného hotelu.

Výhody hotelu Sporting jsou:

  • poloha – přímo pod lyžařským svahem
  • wellness – obrovské a v ceně ubytování
  • pokoje – velký výběr z různých typů pokojů

Hotel Sporting je nabízen v týdenních cyklech, velmi často pak s nějakou speciální akcí se skipasem, lyžařskou školou či půjčením lyží.

V každém případě je vždy pobyt s polopenzí, nicméně je možné, a my to vřele doporučujeme, dokoupit si i plnou penzi. Rozdíl mezi cenou s polopenzí a plnoupenzí není zásadní a jelikož je hotel opravdu kousek od svahu, tak není žádný problém si odskočit na oběd.

V Passo Tonale není zcela běžná akce zvaná SKIPASS FREE (jak ji známe např. z Livigna), ale přesto je zde několik týdnů, kde je skipass prodáván za symbolickou cenu. Plánujete-li například předvánoční lyžování, tak skipass pořídíte při nákupu spolu s pobytem za symbolických 38 eur.

Máte rádi, když můžete celý den lyžovat a pak se jít regenerovat do bazénu, vířivky či si objednat masáž? Pak je hotel Sporting Passo Tonale ta správná volba.