povídání nejen o lyžování
Letní dovolená

Letní pobyty v Livignu – pro vyznavače cyklistiky

Cyklistika v Livignu

Rádi cestujete a věnujete se cyklistice?

Provedeme Vás Livignem tak, jak ho neznáte.

Městečko Livigno leží v Itálii, nedaleko jezera Lago di Livigno. Patří mezi nejznámější střediska v Itálii. Málokteré horské středisko dokáže své kouzlo využívat jak v létě, tak i v zimě. Italskému městečku Livigno se to podařilo. Nadále rozšiřuje svou nabídku služeb. Livigno patří mezi nejkrásnější a nejlépe vybavená turistická a cyklistická střediska v Evropě.

Proč do Livigna na kole?

Livigno je vyhledávanou destinací všech cyklistů a turistů. Díky unikátním kopcovitým pahorkům Vám Livigno nabídne úžasný a nezapomenutelný zážitek. Od roku 2005, vznikl v těchto horách nový „Bike park.“

Ve výšce 1 816 metrů se nebudou cyklisté ani turisté rozhodně nudit. Jde o ráj pro začátečníky i  profesionály. Je zde možnost využít silniční cyklistiku, horskou cyklistiku, elektrická kola a projížďku s malými dětmi.

Bike Park Mottolino

Pro začátečníky i profesionály, je v Livignu otevřen Bike park, který vznikl v roce 2005. Pokud chcete mít nezapomenutelné zážitky, měly byste navštívit právě tento park, který nabízí 13 cyklistických tras. Nabízeny jsou ve 3 úrovních obtížnosti.
Okruhy Bike Park

Flow line – 2 500 m
The First Ever – 1 700 m
Downhill – 2 200 m
Black Eye – 2 500 m
B. – 180 m
Chemical Water – 450 m
Wild Black Sheep – 548 m
23 – 284 m
Stoner – 2 000 m
Panet – 586 m
Take it Easy- 4 400 m
EAS 23 – 4 200 m
Sic58 – 1 500 m

Bike Skill Centrum

Livigno nezapomíná ani na nejmenší návštěvníky. Pro děti je tu otevřeno Bike Skill Centrum, kde pod vedením zkušených instruktorů, jsou dětem nabízeny zkušební jízdy po dřevěných lávkách či gumovém povrchu.

Carosello 3000

Horský park Carosello, nabízí více než 50 km tras. Využít můžete již existující tratě nebo novou speciální trasu pro horskou cyklistiku.
Nová horská trať, která je založená na rychlosti a tempu, je vhodná i pro začátečníky.

Výlet na kole do okolí italského Livigna, je tou nejlepší volbou. V celé oblasti se jednotlivé trasy vzájemně křižují, což tomu dodává neuvěřitelné kouzlo. Každou letní sezónu se do této oblasti sjíždějí cyklisté z celé Evropy.

Více informací o letním Livignu můžete najít zde a ubytování vybírat z naší celoroční nabídky.