povídání nejen o lyžování
Lyžování

Zimní dovolená v zasněženém kempu?

Zimní dovolená v kempu

Zimní dovolená v kempu? V zasněženém kempu? Proč?

Kemp si spojujeme s letní dovolenou. Ideálně někde u rybníka. Ale v zimě? V horách?

Většina kempů je zaměřena na léto a letní dovolené. Nicméně spousta kempů je v oblastech, které jsou pro nás, pro lyžaře a vyznavače zimních sportů, velmi atraktivní. A tak investují a nabízejí své služby i v zimě.

Passo Tonale

Již dlouho máme ve své nabídce ubytování v lyžařském středisku Passo Tonale. Jedná se kemp Presanella, který se velmi složitě nabízí, ale když tam někdo jednou jede, tak už nechce jinam. Soukromí apartmánu, výhoda společenské místnosti, kousek na lyžování, vyhřívané boxy na vybavení přímo u lanovky a nižší cena, to jsou hlavní argumenty proč zvolit pro zimní dovolenou kemp Presanella v Passo Tonale.

Val di Fiemme

A od letošní sezony jsme do naší nabídky zařadili další kemp. Tentokrát je to v lyžařské oblasti Val di Fiemme.  Jedná se o kemp Fiemme Village Camping a nabízí ubytování nikoliv ve zděných apartmánech, jako kemp Presanella, ale v dřevěných chatkách a populárních mobilhomech. Součástí kempu jsou pochopitelně i restaurace a pro relaxaci je možné využít i místní wellness centrum.

Zde je bohužel nutnost využít k dopravě na lyžování skibus či vlasntí auto. K nejbližším sjezdovkám je to asi 2,5 kilometru.

Ale ta zasněžená nádhera kolem stojí za to, ne? Zažíváte to někdy doma, že sníh je všude? Před okny, přede dveřmi, …?

Zkuste zažít jinou zimní dovolenou.