povídání nejen o lyžování
Zimní dovolená

Livigno, apartmán Olta

Livigno, apartmán Olta

Od letošní zimní sezony jsme do naší nabídky apartmánů v lyžařském středisku Livigno zařadili i nový apartmán  Olta.

Apartmán se nachází v ulici via Olta, což je spojnice mezi centrem Livigna (via Ostaria) a částí nazývanou Canton (via Canton, via Molin, …).

Jedná se o zcela nově zrekonstruovaný apartmán v první patře budovy. Samotná budova není nijak hezká, ale apartmán je velmi příjemný.

Apartmán je nabízen pro maximálně 4 osoby. Má dvě ložnice, jednu s manželským dvoulůžkem a jednu se dvěma lůžky. Obývací pokoj je sice prostorný a je v něm i rozkládací gauč, který je však určen jenom na posezení a nikoliv na spaní.

Kuchyňský kout je zařízen v nyní již běžném standardu – včetně např. mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

Všechny ubytované jistě potěší dostupnost wifi připojení k internetu a řidiče pak možnost parkování v garáži pod domem.

Apartmán Olta je velmi dobře položen – pěšky se dá dojít do centra za nákupy  a stejně tak i k nejbližší lanovce (Cassana), která je propojena s celým areálem Carosello. Do druhého areálu (na Mottolino) se dostanete skibusem, který staví kousek od domu.

V ulici Olta jsou i další apartmány, většina z nich je taktéž nově po rekonstrukci. Jedná se o například o apartmány La Golp či nádherné La Leur.

Máte-li zájem o některý z uvedených apartmánů či být přímo jedni z prvních, kdo prožijí svoji dovolenou v apartmánu Olta, tak nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás