povídání nejen o lyžování
Lyžování

Tre Cime – luxus na sjezdovce

Tre Cime Rudana

Na začátku letošního roku jsme psali o tom, že kousek od Kronplatzu je další mírně opomíjené středisko, které změnilo název a dnes se jmenuje Tre Cime nebo Drei Zinnen.

Jedná se o novinku v naší nabídce. Středisko nás oslovilo a tak se budeme snažit nabídnout více a více možností ubytování.

Jedno z prvních ubytování, která vám chceme nabídnout je ubytování v apartmánech na dohled od stanice lanovky. Tedy ubytování, které začíná být opět žádané, ubytování přímo u sjezdovky.

Apartmány RUDANA  – Tre Cime

Apartmány Rudana nejsou ledajaké apartmány. Jsou to velmi krásné a velmi luxusní apartmány. Pochopitelně jsou dražší, ale ten luxus za to stojí.

Jedná se o novostavbu kousek od lanovky na Monte Elmo v obci Sexten (Sesto). V domě jsou k dispozici 3 apartmány typu bilo a dva apartmány trilo.

Krásně, stylově a přitom moderně zařízené apartmány nabízí i pohodu v podobě relaxace ve vlastní infrasauně.

Fotografie a detailnější popis apartmánů je zde.

Výhody pobytu v těchto apartmánech jsou krom zmíněného luxusu i návštěva střediska Tre Cime, které je mírně návštěvníky opomíjeno, tedy zde nejsou davy lidí, jako na sousedním Kronplatzu. Na skipasy ve středisku Tre Cime nabízíme cenové zvýhodnění ve výši 5%.

Apartmány Rudana ve středisku Tre Cime doporučujeme všem, kteří si jezdí dovolenou na hory užít i jinak, než jenom celodenním lyžováním.