povídání nejen o lyžování
Zimní dovolená

Hotel Monzoni

Hotel Monzoni

Od lyžařské sezony 2020 / 2021 zařazujeme do naší nabídky nový hotel v lyžařském středisku Val di Fassa.

Hotel Monzoni

se nachází v obci Pozza di Fassa. Název hotelu je odvozen od hory Monzoni, která je kousek za hotelem.

Hotel Monzoni je starší hotel, kterých je v celých Dolomitech spousta. Říkají tomu, že je vybudován v typickém stylu, kterým se stavělo v Trentinu a Dolomitech v polovině dvacátého století.

Proč jsme takový hotel zařadili do naší nabídky?

Hlavním důvodem bylo, že jsme chtěli vyhovět stoupající poptávce po rozumném, cenově dostupném, ubytování hotelového typu v oblasti Val  di Fassa a potažmo na lyžařském okruhu Sella Ronda. Tento hotel toto splňuje. Nabízí hezké pokoje, cenově rozdělené do třech kategorií, dle toho, kdy a jaké rekonstrukce v pokojích proběhly. Každý si tedy může vybrat komfort, jaký mu vyhovuje a všichni společně si mohou vychutnat kvalitní stravování a hlavně, což byl i další důvod, bazén.

Hotel Monzoni - bazén

Hotel Monzoni – bazén

Bazén je čím dál tím více poptávaným doplňkem k hotelovému ubytování.

Poloha hotelu necelý kilometr od nejbližší sjezdovky a o kousek dál o nejbližší lanovky z okruhu Sella Ronda je dle nás také velmi pohodová.

A kdo se rád kochá pohledy z okna na krásná a nádherná panoramata Dolomit, tak jistě také nebude zklamán. Od hory Monzoni po Sassopiatto, od masivu Sella po Catinaccio. To vše můžete vidět z hotelu Monzoni v obci Pozza di Fassa. Doporučujeme vybrat si pokoj s balkonem a výhledy pak budou velkou radostí.

Pokoje s TV, telefonem a trezorem jsou již všude standardem. V pokojích superior však oceníte vybavení na přípravu čaje. Taková drobnost, která ale po dni na lyžích potěší.

Budeme rádi, když nás oslovíte se žádostí o nabídku. Hotel Monzoni nabízíme nově, ale věříme, že i tak splní veškerá vaše očekávání.