povídání nejen o lyžování
Zimní dovolená

Eurotel, hotel přímo na sjezdovce

hotel přímo na sjezdovce

Pro zimní sezonu 2019 / 2020 jsme si pro naše klienty připravili spoustu zajímavých a nových možností ubytování v italských horách.

Častým požadavkem je ubytování přímo na sjezdovce. A my ho pro vás nyní máme.

Eurotel, hotel přímo na sjezdovce

Přidali jsme do naší nabídky nové středisko Val di Fiemme a zde přímo na slavné sjezdovce Alpe Cermis je hotel Eurotel.

Lyžařský areál Alpe Cermis (na úbočí stejnojmenné hory) leží i červená sjezdovka Olympia III, na které od roku 2006 je cíl náročné série závodů v běhu na lyžích nazvané Tour de Ski. Na třech a půl kilometrech běžci překonávají rozdíl 420 metrů, po svahu se sklonem až 28%

Ale zpět k hotelu Eurotel.

Hotel nabízí klasické ubytování s polopenzí. Ubytování je běžné kvality, nejedná se o nový hotel, ale velmi pěkně udržovaný starší dům. Ale do hotelu Eurotel nejedeme za hledáním luxusu, ale za prožitím bezstarostného týdne plného lyžování a odpočinku. K čemuž přispívá i skutečnost, že po náročném dni na zasněžených svazích si můžete odpočinout v bazénu sousedního hotelu Sporting či v menším wellness centru přímo v hotelu.

A to nám hotel Eurotel nabídne. Přesně to a nic jiné. Vaší jedinou starostí je nezmeškat lanovku. Neřešíte parkování auta, neřešíte nošení lyží do skibusu a zase ven, netrápí vás dopravní zácpy či čekání na parkovištích. Prostě lyže nazujete a jezdíte. Toužíte snad po něčem jiném?

Hotel Eurotel, hotel přímo na sjezdovce, vás potěší i cenou. Týdenní pobyt s polopenzí začíná v zimní sezoně 2019 / 2020 již na 379 eur / osoba. Cena cca 1400 Kč za noc s polopenzí v hotelu, který je přímo na svahu? Ano, je to pravda. Není ten správný čas to vyzkoušet?

Hotel Eurotel se tímto připojuje k dalším hotelům v naší nabídce (např. hotel Solander ve Val di Sole), kde můžete strávit svoji dovolenou v kopcích, na hony vzdáleni autům a dojížděním.

Neváhejte a zarezervujte si svoji zaslouženou zimní dovolenou.