povídání nejen o lyžování
Last minute

Dovolená s ck BlueSport.cz

Stále se snažíme pro vás, naše klienty, rozšiřovat nabídku dovolených. Stále však chceme zůstat věrni našemu krédu, že nabízíme pouze to co sami známe, pouze to, kde jsme byli, vše si na vlastní oči prověřili, co jsme si vyzkoušeli. Z tohoto důvodu však existují pro rozšiřování naší nabídky nejrůznější limity – nejsme schopni projet vše, vše poznat, vše si zapamatovat.

Rozhodli jsme se proto, že svoji nabídku rozšíříme i o pobyty jiných, nám známých a věříme i seriozních cestovních kanceláří. Můžeme Vám tedy zjednodušeně řečeno, od dnešního dne, nabídnout zájezdy do celého světa.

Budeme moc rádi, pokud nově nebudeme jenom Vašimi partnery pro zimní lyžařskou dovolenou, ale využijete nás i pro zajištění Vaší letní dovolené či pro využití širší nabídky v zimních dovolených o Rakousko, Francii, … země a lokality, které my v nabídce nemáme.

Podívejte se co a jak pro Vás můžeme udělat – navštivte naše nové stránky dovolena.bluesport.cz – a vybírejte. Věříme, že i zde si vybraná dovolená bude přesně dle Vašich představ.

Pokud to bude v našich silách a možnostech – rádi Vám výběr usnadníme a zpříjemníme nějakou tou odměnou :-).