povídání nejen o lyžování
Z našich cest

Civetta – rozšiřujeme naši nabídku

Přijali jsme pozvání našich obchodních partnerů a vypravili jsme se začátkem ledna do italského lyžařského střediska Civetta. Toto středisko známe, ale nabízíme zde pouze pár hotelů a rezidencí, takže bychom naši nabídku pro vás rádi rozšířili.

Cestou, když jsme míjeli svahy okolo Kronplatzu, kde byla krásně zelená tráva, měli jsme určité pochybnosti, zda lyže nevezeme zbytečně. Ale ne. Středisko Civetta (Aleghe, Zoldo Alto) nás přivítala modrou oblohou a zasněženými (umělým sněhem) sjezdovkami.

Na zasněžení celého areálu potřebují minimálně 10 dní v kuse, kdy mrzne. Do data naší návštěvy měli pouhé 4. Týden před naších příjezdem naměřili u jezera v Alegne dokonce slušných 17 stupňů.

Jsou úžasní. Sjezdovky, až na asi 3, všechny perfektně připravené. Perfektně připravené je i propojení mezi Aleghe a Zoldo Alto. Další den sněžilo a tak, když jsme stejný areál navštívili v den našeho odjezdu, tak již byly v provozu všechny sjezdovky.

Tak se podívejte, jak je tam krásně, a již nyní se můžete těšit na svoji příští dovolenou v s BlueSportem v Civettě.

Víte co je na Civettě to nejlepší? NOČNÍ LYŽOVÁNÍ V ZODLO ALTO. To je opravdu bomba.

civetta_leden15_2 civetta_leden15_1 civetta_leden15_3 civetta_leden15_4 civetta_leden15_5 civetta_leden15_6 civetta_leden15_7 civetta_leden15_8 civetta_leden15_9 civetta_leden15_10 civetta_leden15_11 civetta_leden15_12 civetta_leden15_13 civetta_leden15_15 civetta_leden15_16