povídání nejen o lyžování
Letní dovolená

Plážový volejbal v novém

Plážový volejbal Lignano

Dáváte si s přelomem starého a nového roku nějaká předsevzetí? My jsme si slíbili, že do roku 2017 vstoupíme s novým webem pro naši letní aktivitu, kterou jsou pobyty s plážovým volejbalem v italském Lignanu.

Takže pojďte se s námi podívat o co přicházíte, když s námi nejezdíte hrát plážák do Lignana.

plážový volejbal v novém

Rok 2017 je pro nás již 18. sezonou. Dosahujeme tedy plnoletosti. Krom důvodu k oslavě, je to jistě i důvod k nové prezentaci celé akce.

Vyšli jsme vstříc současnému trendu a web by měl být přehledný a dostupný na počítačích, tabletech i mobilech (což byla častá výtka, že předchozí verze nebyla pro mobily upravená). Nicméně hlavním kladem celého webu by měla být přehlednost a komplexnost všech informací. Při přípravě webu jsme se vrátili ke všem dotazům a pokusili se je na nových stránkách zodpovědět.

Najdete zde vše –  povídání o vzniku akce, o tom, jak to tam funguje, kde se bydlí, kde se jí, kde se parkuje, jak se tam jezdí, jak se hraje, koho tam potkáte, …

Celý popis doplňují i hromady fotografií z předchozích fotografií, které nejen, že dokumentují určitý vývoj a posun celého pobytu, ale také naznačí, jak takový běžný týden probíhá. Naznačí, že naše akce nejsou jenom o plážovém volejbale, ale i in-line bruslích, večírcích, výletech, …

Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Na stránce jsou již nyní aktuální termíny pro rok 2017.

Těšíme se na setkání na pláži