povídání nejen o lyžování
Letní dovolená

Letní dovolená 2017

Livigno Itálie Letní dovolená

Máte vybránu letní dovolenou? Její čas se neúprosně blíží.

Zima se sice ještě nevzdává, ale pokud si chcete místo na svoji letní dovolenou opravdu pečlivě vybírat, tak je ten správný čas, začít s hledáním.

Rádi budeme při výběru letní dovolené v roce 2017 Vaším partnerem a rádi Vám pomůžeme.

Letní ubytování na horách

Soustředíme se převážně na zimní pobyty v italských horách, ale stejné ubytování v italských horských střediscích Vám rádi nabídneme i pro Vaši letní dovolenou – na turistiku, na nákupy, na kola, na lenošení, na koupání, …

Mezi nejoblíbenější letní i zimní destinace z naší nabídky patří stále Livigno. Detaily k letní dovolené v Livignu najdete na naší speciální stránce Letní Livigno. Pokud Vás to v létě táhne spíše do okolí Sella Rondy, tak stačí napsat a rádi Vám uděláme nabídku. Stejně tak pro jakékoliv jiné horské středisko z naší zimní nabídky.

Letní dovolená u moře

Naše nabídka na letní dovolenou u moře je omezena pouze na italské středisko Lignano, kde nabízíme ubytování v hotelích i apartmánech. Do Lignana Vás zveme i na naši specialitu a to je aktivní dovolená s plážovým volejbalem.

Nicméně díky našim známostem a partnerství Vám rádi nabídneme i letní dovolenou od jiných CK, které se specializují na jiné oblasti než my – Řecko, Egypt, Chorvatsko, Turecko, … prakticky na všechny oblíbené turistické destinace. A jak je naším zvykem – vždy Vám k letní dovolené nabídneme něco navíc.

Letní dovolená 2017 s námi se Vám jistě vyplatí.