povídání nejen o lyžování
Letní dovolená

Konec zimní sezony a začátek letní sezony

Letní dovolená 2018

Období zimních radovánek nám pomalu končí a ačkoliv se zima stále nechce vzdát své vlády nad Livignem (na fotografii), tak je pomalu čas začít myslet i na letní dovolenou.

Letní dovolená může být různá.

Můžeme lenoši u moře, nebo se procházet po horách a nebo můžeme svoji letní dovolenou zkusit prožít hodně aktivně.

V naší nabídce naleznete od všeho trochu.

Letní dovolená 2018 u moře

I při nabízení letních dovolených se držíme našeho hesla – nabízíme jenom to, co sami známe. Proto je v naší nabídce italské středisko Lignano Sabbiadoro. Do tohoto střediska jezdíme již od roku 2000 a troufáme si říci, že ho již za těch téměř 20 let známe.

Nabízíme zde zejména apartmány. Nám se nejvíce líbí část Lignano Riviera, takže zde máme nejširší nabídku, ale i v ostatních částech – Sabbiadoro či Pineta Vám máme co nabídnout.

Pro letošní rok jsme zpřehlednili vyhledávání – můžete si filtrovat naši nabídku dle velikosti apartmánů, vzdálenosti k moři či právě části Lignana.

Naši nabídku najdete zde.

Letní dovolená 2018 na horách

Léto na horách je vždy krásné. Počasí není zaručené, ale to dnes není ani u moře. Přesto je na horách vždy co dělat.

Většina italských horských středisek vidí v letních dovolených velký potenciál a tak nabízí různé akce a programy.

Takže krom chození po výletech nebo ježdění na kolech je možné si dovolenou na horách zpestřit i návštěvou různých výstav, koncertů či účastí na různých doprovázených aktivitách.

Velmi populární jsou také pobyty ve střediscích, kde se na další sezonu připravují italské fotbalové týmy. Kdy jindy se máte šanci potkat s hvězdami z italské série A a požádat o podpis či si s nimi potřást rukou. Tímto jsou známé například Pinzolo či Paganella.

Na letní dovolenou na horách Vám můžeme nabídnout téměř vše, co Vám nabízíme během zimy – všechna střediska a stejné hotely i apartmány.

Více povídání o našem oblíbeném Livignu v létě můžete najít zde.

Letní dovolená 2018 se sportem

Sportovat se dá na horách i moře. Je to o naturelu každého z nás. Ale nejlépe se sportuje v partě. A tu my již od roku 2000 tvoříme okolo populárního sportu, okolo plážového volejbalu.

Letos jedeme již 19. ročník pobytů s plážovým volejbalem. Začínali jsme v italském Lignanu, zkoušeli jsme Chorvatsko i Korsiku, ale zatím stále zůstáváme věrní Lignanu.

V letošním roce máme na jarní pobyty – začátek května – vypsány 3 turnusy. A na září pak již tradiční dva.

Nechcete se přidat?

Vyzkoušet prožít dovolenou jako jednu velkou párty?  Celý den na pláži sport a pak večírek?

Celý týden v cenách již od cca 2200 Kč / osoba.

Podívejte se na naše stránky – www.plazovy-volejbal.net a zavolejte – vysvětlíme, poradíme, doporučíme.