povídání nejen o lyžování
Z našich cest

Hotel Interalpen – Livigno

Hotel Interalpen - Livigno

Tohle prostě musíme. Někdy váháme, zda vybrané ubytování zařadit do naší nabídky. Ale zde jsme měli hned jasno.

Známe tento hotel, viděli jsme ho mnohokrát při našich cestách z Livigna do Bormia, ale nikdy nás nenapadlo, že by to byl vhodný hotel na zimní dovolenou. Ale je. Náhoda nás sem zavedla na odpolední kafíčko a slovo dalo slovo a už ho máme v nabídce.

Hotel Interalpen – Livigno

Hotel Interalpen se nachází na cestě z Livigna do Bormia. Pokud jste cestu někdy projeli, tak víte, že kousek za obcí Trepalle musíte projet celnicí (mezi Itálií a Itálií) a pak cesta začíná klesat směrem do obce Isolacca. Takže hned za celnicí po levé straně stojí hotel.

Ano, je dál od lanovek, ano, je dál od centra a nákupů, ano, je dál od restaurací a dalších zábav. Ale má krásný výhled do údolí směrem na Bormio. Ale nabízí vynikající stravování. Ale má výhodnou polohu, pokud vám nestačí pouze Livigno, ale chcete jeden či více dnů strávit na svazích v Bormiu, Isolacce či St. Caterině.

Od hotelu jezdí skibus k lanovce v Trepalle, takže se není nutné trmácet autem, ale počítejte s tím, že to chvilku jede.

Pokud tedy nepotřebujete večerní procházky po centru Livigna a bude vám stačit procházka okolo hotelu a přilehlého jezírka, tak jste zde správně. Hotel se o Vaši zábavu postará, nemusíte mít strach z nudy.

Navíc pokoje jsou prostorné a hezké. Navíc hotel Interalpen disponuje i pokoji pro rodinu a to velmi hezkými, dá se říci mezonetovými.

Máte chuť si hotel rezervovat? Klikněte zde.